Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Porównaj ubezpieczenia na życie
Teraz w łatwy i prosty sposób możesz porównać ubezpieczenia na życie. Bez wychodzenia z domu, bezpłatnie i poświęcając tej czynności zaledwie 10 minut. Ubezpieczenie na życie to niezbędne zabezpieczenie przyszłości swojej i rodziny. Wypełnij ankietę, określ potrzeby, otrzymaj dopasowane oferty ubezpieczeniowe.
Porównaj »
Ranking ubezpieczeń na życie
Sprawdź, który produkt znalazł się na szczycie aktualnego Rankingu ubezpieczeń na życie. Zobacz jakie ubezpieczenie na życie zdobyło laury za solidność, przystępność i wiarygodność. Ale pamiętaj - najlepsze ubezpieczenie na życie to takie, które jest dopasowane do Twoich i rodzinnych potrzeb.
Zobacz ranking »
Ubezpieczenie na życie - FAQ
Nasze poradniki pomogą Ci wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie. Dowiedz się czym jest polisa na życie, jak można ją zawrzeć i na co zwrócić baczną uwagę przy jej podpisywaniu. Skorzystaj z kilku uniwersalnych rad, dzięki którym ubezpieczenie na życie będzie Ci służyć tak pewnie, jak oczekujesz.
Czytaj poradniki »

Poradniki - ubezpieczenia na życie

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie na życie?

kalkulator
Wypadki, złamania i kontuzje sprawiają, iż ubezpieczenie na życie pomimo iż jest nieobowiązkowe, stanowi nieodzowny element bezpiecznego funkcjonowania w społeczeństwie. Wyróżnia się wiele argumentów przemawiających za zakupem polisy ubezpieczeniowej.

Czytaj więcej »

Sposób na najlepszą polisę na życie

ranking
Jeżeli chcemy wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie, niezbędne do tego jest dokładne określenie naszych wymagań, czego potrzebujemy, co nas interesuje, czego wymagamy od takiej polisy i co zapewni nam bezpieczeństwo w nagłej sytuacji.

Czytaj więcej »

Jaką polisę na życie wybrać?

polisy
Wybrać ubezpieczenie indywidualne czy grupowe? Jedno i drugie ubezpieczenie mają ze sobą sporo wspólnego. Najważniejszą funkcją polisy jest to, aby zapewniła środki finansowe naszej rodzinie w sytuacji, gdy my nie będziemy w stanie tego zrobić. Tu trzeba jednak uruchomić nieco wyobraźnię i powędrować myślami do decyzji co jest nam najbardziej potrzebne.

Czytaj więcej »

Można mieć dwa ubezpieczenia na życie?

dwa ubezpieczenia
Dublowanie tych samych produktów w dzisiejszym świecie nie jest niczym złym. Warunek jest jeden – musi być nas na nie stać, także w kwestii późniejszego utrzymania. Czy jednak mając dwie, a nawet trzy polisy na życie otrzymamy zwielokrotnioną wypłatę świadczenia za to samo zdarzenie?

Czytaj więcej »

Polisa na życie z funduszem inwestycyjnym

fundusz inwestycyjny
Część polis na życie dostępnych w ofercie krajowych ubezpieczyciele pozwala na więcej niż samą tylko ochronę finansową życia i zdrowia. Wpłacając określoną kwotę składki, część środków jest lokowana w specjalne fundusze inwestycyjne. Dla kogo taki produkt będzie odpowiedni?

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ostatnia