Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Porównaj ubezpieczenia na życie
Teraz w łatwy i prosty sposób możesz porównać ubezpieczenia na życie. Bez wychodzenia z domu, bezpłatnie i poświęcając tej czynności zaledwie 10 minut. Ubezpieczenie na życie to niezbędne zabezpieczenie przyszłości swojej i rodziny. Wypełnij ankietę, określ potrzeby, otrzymaj dopasowane oferty ubezpieczeniowe.
Porównaj »
Ranking ubezpieczeń na życie
Sprawdź, który produkt znalazł się na szczycie aktualnego Rankingu ubezpieczeń na życie. Zobacz jakie ubezpieczenie na życie zdobyło laury za solidność, przystępność i wiarygodność. Ale pamiętaj - najlepsze ubezpieczenie na życie to takie, które jest dopasowane do Twoich i rodzinnych potrzeb.
Zobacz ranking »
Ubezpieczenie na życie - FAQ
Nasze poradniki pomogą Ci wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie. Dowiedz się czym jest polisa na życie, jak można ją zawrzeć i na co zwrócić baczną uwagę przy jej podpisywaniu. Skorzystaj z kilku uniwersalnych rad, dzięki którym ubezpieczenie na życie będzie Ci służyć tak pewnie, jak oczekujesz.
Czytaj poradniki »

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Dlaczego o ubezpieczeniu na życie warto pomyśleć już dzisiaj?

Polisa na życie zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo finansowe członkom rodziny Ubezpieczonego na wypadek jego śmierci. Kiedy jest odpowiedni moment na zakup tego typu zabezpieczenia?

Powinniśmy poważnie pomyśleć o zakupie polisy, gdy w naszym życiu zaszły ważne zmiany i zwiększyła się nasza odpowiedzialność za innych (takie momenty to m.in. zawarcie małżeństwa, narodziny dziecka, podjęcie pracy, założenie własnej firmy, zaciągnięcie kredytu czy pożyczki). Wówczas decyzje przez nas podjęte wpływają nie tylko na nas, ale również na naszych najbliższych. Dlatego zawarcie ubezpieczenia na życie jest wówczas trafną inwestycją.

Czytaj więcej »

Czy zdawać się tylko na ubezpieczenia grupowe?

Przedsiębiorcy oferują swoim pracownikom grupowe ubezpieczenie na życie, jako dodatkowy bonus do warunków pracy. Ponieważ zakres takiego ubezpieczenia jest dość szeroki, a składka stosunkowo niska oferta wydaje się być wyjątkowo atrakcyjna.

Z pewnością więc warto przystąpić od ubezpieczenia grupowego w swoim zakładzie pracy. Radzimy jednak również, na co zwrócić uwagę, decydując się na takie ubezpieczenie. Może się bowiem okazać, że jednak lepiej jest ubezpieczyć się indywidualnie.

Czytaj więcej »

Dla kogo bezterminowe ubezpieczenie na życie?

Wśród bogatej oferty produktów ubezpieczeniowych zapewniających ochronę życia znajdzie się oferta dla każdego, niezależnie od możliwości finansowych i wieku. W ubezpieczeniach na życie i dożycie oraz ubezpieczenia terminowego, granicą ich obowiązywania jest wyznaczony przez ubezpieczonego okres bądź też osiągnięty przez niego wiek. W przypadku bezterminowego ubezpieczenia na życie czas jego trwania nie jest ustalony z góry.

Czytaj więcej »

Ubezpieczenie na życie - co zrobić, gdy nie można opłacić składki?

Kupujemy ubezpieczenie na życie, aby zabezpieczyć siebie i swoich bliskich. Polisa na życie to zobowiązanie długoterminowe, a bywa przecież, że domowy budżet nadszarpują nieoczekiwane wydatki. Stajemy więc przed problemem czy uregulować składkę, czy też stracić ubezpieczenie na życie?

Czytaj więcej »

Czy ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe?

Ubezpieczenie kredytu wciąż jeszcze nie jest w Polsce popularne. Trudno jednak dziwić się sceptycznemu podejściu rodaków, skoro nawet analitycy oceniają, że tematyka ta jest zarówno skomplikowana, jak i różnorodna. Niemniej jednak coraz częściej banki, w których staramy się o kredyt wymagają tego rodzaju zabezpieczenia. Przyjrzyjmy się więc podstawowym zagadnieniom związanym z ubezpieczeniem kredytu.

Czytaj więcej »